Knee Sleeves

Diz eklem çevrenizi, bacağınızı düz bir şekilde tutarak ve kaslarınızı rahatlattığınızda ölçün. Ölçümü diz kapağının (patellanın) merkezinden ve baldırınızın en kalın kısmından yapın. Eğer baldırınız dizinizden 4 cm (1.6 inç) daha genişse, iyi bir uyum sağlamak için bir beden büyük seçmeyi düşünebilirsiniz.

Eğer diz bandı kullanmaya yeni başlıyorsanız, özellikle orta beden veya daha küçük bedenlere uyuyorsanız, tavsiye edilen uyuma uygun olmanızı öneririz.

The SBD Belt

Eğer zaten bir kemeriniz varsa, genellikle en sıkı kullandığınız ayara göre mevcut kemerinizi ölçmenizi öneririz. Bu şekilde, genellikle kullandığınız ayara göre kemerin çevresini elde etmiş olursunuz.

Eğer bir kemeriniz yoksa, lütfen kemerin oturacağı bölgede (genellikle göbek üzerinde) belinizi, karın kaslarınızı gerginleştirerek ölçün. Pantolonun bel ölçünüzü kullanmayın çünkü bu kemer ölçümü için doğru olmayacaktır.

Genellikle, kemer ölçüsü kılavuzunda orta noktada yer aldığınız bir kemer öneririz. Bu, tercihinize, kemerin kullanıldığı egzersize, vücut ağırlığınızın değişmesine veya kemerin üzerine katmanlar halinde giydiğiniz veya neopren bir kemerle birlikte giydiğiniz durumlara bağlı olarak kemer ayarını her iki yönde de yapmanıza olanak tanır.

T-Shirts (Erkek)

Tişörtlerimizin ölçüleri göğüs çevresine dayanmaktadır.

T-Shirts (Kadin)

Tişörtlerimizin ölçüleri göğüs çevresine dayanmaktadır.

Singlet

Sporcu atletlerimizin tişörtleri, sporcu ağırlığına göre ölçülendirilmiştir. Ancak, ağırlık sınıfına göre boyu uzun veya kısa olan sporcuların sırasıyla bir beden yukarı veya aşağıya ayarlamaları önerilir.

Elbow sleeves

Önkol ve alt biceps çevresini ölçün. Ölçümleri kilitli kollarla ve kaslarınızı rahatlatmış bir şekilde yapın, ardından her iki ölçüm için en uygun olan bir beden seçin.

Dirseklikler, dizliklerimizden daha fazla esneklik gösterir, bu yüzden bedenler arasında bir seçim yapmanız gerekiyorsa daha küçük bedeni tercih etmenizi öneririz.

Wrist Wraps

Çoğu sporcu, çeşitli egzersizler için uygun olan orta uzunlukta, esnek bir bilek bandını tercih etmektedir.

Eğer çok küçük bir bileğiniz varsa, küçük uzunluğu tercih etmenizi öneririz.

Büyük esnek band, sarılma sayısına bağlı olarak daha fazla veya daha az destek sağlanabilen, çok yönlü bir band arayanlar için idealdir.

Maksimum destek arayan sporcular, esnek bantlarımızı tamamlayacak ikinci bir çift olarak genellikle sert versiyonunu deneyebilirler.

deadlift Socks

Deadlift çorabı beden ölçüsü, ayakkabı numarası ve tercih edilen çorap uzunluğuna dayanır, bu ölçümü yerden başlayarak bacağınızın üst kısmına kadar alabilirsiniz. Her iki ölçümü de dikkate alarak uygun bir beden seçin.

Eğer kalın baldırlara sahipseniz, bir beden büyük seçmenizi öneririz.

Socks

Çorap bedenleri, ayakkabı numaralarına göre belirlenmiştir.