Iade

Iade

Bir ürünün iade hakkı 14 gün olarak belirlenmiştir. Bir ürünü 14 günden daha önce aldıysanız, ürün artık iade veya değişim için geri gönderilemez.

Ürünler sadece kullanılmamış ve alındığı durumda olduğu gibi aynı durumda iade edilebilir. Ürünler, üzerindeki tüm etiketler ve işaretlemeler hala mevcut olan orijinal ambalajında geri gönderilmelidir. Tüm etiketler ürünlere hala bağlı ve bütün olarak olmalıdır. Bir kemer durumunda, tokaya takılı olan etiket de hala yerinde olmalıdır.

Aşağıdaki öğeler iade veya değişim için kabul edilmez:

Hediye kartları Çoraplar

Ürünü Geri Gönderme

Bir ürünü geri göndermek için sbdapparelturkey@gmail.com adresine bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Referans numarası olarak sipariş numarasını belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca, e-postada adınızı, adresinizi, banka hesap numaranızı ve orijinal sipariş onay e-postasının bir kopyasını belirtmelisiniz. Hangi nedenle ürünü geri göndermek istediğinizi ve hangi bedenle değiştirmek istediğinizi açıkça belirtin. Satın alma tutarını geri almayı tercih ederseniz, bunu da belirtebilirsiniz.

Geri gönderilen ürünler alındıktan ve kalite departmanı tarafından incelendikten sonra, geri gönderiminiz hakkında bir onay alacaksınız. Size satın alma tutarının geri ödeneceği, değiştirilen bedenin ne zaman beklenebileceği veya geri gönderiminizin kabul edilmediği konusunda bilgi verilecektir. Örneğin, geri gönderim için yukarıdaki şartları karşılamadığı için kabul edilmediğinde.

Geri Ödeme

Bir geri ödeme durumunda, satın alma tutarı, siparişin ödemesinde kullanılan hesaba iade edilir. Geri ödenen tutarın banka hesap özetinizde görünmesi birkaç gün sürebilir. Bir iade tutarını onay aldınız ancak henüz ödeme almadıysanız, lütfen önce banka hesap özetinizi kontrol edin ve ardından bankanızla veya kredi kartı şirketinizle iletişime geçin. Bankalar genellikle transferleri işleme almak için bir süre beklemektedir. Bu adımları takip ettiniz ve hala ödeme almadıysanız, sbdapparelturkey@gmail.com adresinden bize ulaşın.

Geri gönderim masrafları size aittir. Bir ürünü değiştirmek istemiyorsanız, satın alma maliyeti size geri ödenir.

Konumunuza bağlı olarak teslimat süresi değişebilir. Geri gönderim kendi sorumluluğunuzdadır, değerli paketler için sigortalı olarak göndermeyi öneririz.

 

Dönüş Adresi:

 

Yurt Ici Kargo Kayseri Erkilet